Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su kuriamos sąmoningų tėvų organizacijos atstovais. Savo vaikų ugdymui neabejingi tėvai nusprendė, kad kai kurias problemas galima išspręsti tik susitelkus, todėl sako siekiantys įkurti Šiaurės Lietuvos tėvų asociaciją.

Būsimos organizacijos aktyvas prašė mero įtraukti juos į Savivaldybės priimamus sprendimus, sprendžiant švietimo ir šeimos klausimus.

Šiaulių meras Artūras Visockas tvirtino, kad sąmoningų tėvų iniciatyva labai nudžiugino.

„Pirmą kartą per šiuos metus matau tokį nuoširdų norą stengtis ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų. Puiku, kad norite būti racionalūs patarėjai. Aiškaus, konstruktyvaus, ramaus bendradarbiavimo labai trūksta“, – sakė A. Visockas.

Šiaulių meras su aktyviais tėvais aptarė darželinukų maitinimo, švietimo įstaigų kiemų infrastruktūros atnaujinimo, neformaliojo švietimo krepšelio skyrimo tvarkos, kitas bendruomenei svarbias aktualijas. Šiaurės Lietuvos tėvų asociacija savo aktyvią veiklą planuoja pradėti jau artimiausiu metu. Numatoma sukurti ir specialų, sąmoningiems tėvams skirtą interneto tinklalapį. Naujosios organizacijos atstovai sako, kad rūpinsis ne tik vaikų ugdymo aplinkos gerinimu, bet ir pačių tėvų švietimu.

 

Straipsnis iš: http://etaplius.lt/buriasi-aktyvus-darzelinuku-ir-mokiniu-tevai/